Corporate
son_duyurular_buyuk
![GAZIANTEP - BUHASDER PROVINCIAL EDUCATION MEETING](https://www.buhasder.org.tr/en/imgs/70x55x2/buhasder-toplanti-gaziantep.png)
GAZIANTEP - BUHASDER PROVINCIAL EDUCATION MEETING
06 March 2024![21 Aralık 2023 VİRAL HEPATİTLER TANI VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ TOPLANTISI](https://www.buhasder.org.tr/en/imgs/70x55x2/mceclip1.png)
21 Aralık 2023 VİRAL HEPATİTLER TANI VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ TOPLANTISI
10 November 2023![BUHASDER 2023 - Burs Başvuru Formu](https://www.buhasder.org.tr/en/imgs/70x55x2/gorsel_7.jpg)
BUHASDER 2023 - Burs Başvuru Formu
18 October 2023![BUHASDER 2023 KONGRESİ Katılım Desteğine Başvurmak İçin Son Gün 19 Eylül 2023](https://www.buhasder.org.tr/en/imgs/70x55x2/gorsel_7.jpg)
BUHASDER 2023 KONGRESİ Katılım Desteğine Başvurmak İçin Son Gün 19 Eylül 2023
16 September 2023![FIFTY-SIX WOMEN WHO CHANGED THE WORLD](https://www.buhasder.org.tr/en/imgs/70x55x2/site-kitap-kapak_4_2.png)
FIFTY-SIX WOMEN WHO CHANGED THE WORLD
05 April 2021![Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği Uzmanlık Eğitimi Akredite Edildi](https://www.buhasder.org.tr/en/imgs/950x534x2/1_2.png)
Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği Uzmanlık Eğitimi Akredite Edildi
Uzmanlık eğitim programı ile ilgili koşulları karşılayan SBÜ İzmir Tepecik Eğiitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği’ne Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Derneği tarafından “Kurum Uzmanlık Eğitimi Yeterlik Belgesi” verildi.
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği, Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Derneği akreditasyon komisyonu tarafından ziyaret edildi. Yapılan değerlendirmede Ulusal İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Eğitim Programı ile ilgili koşulları karşılayan kliniğe, 5 yıl süreyle geçerli olan “Kurum Uzmanlık Eğitimi Yeterlik Belgesi” verildi.
Belge takdim töreninde Tepecik Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Emiroğlu Dernek yetkilileri ve Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji ekibi ile bir araya geldi. Tepecik Hastenesi’nin kaliteli tıbbi hizmet üreten bir kurum olmasının yanısıra verilen uzmanlık eğitiminde de yüksek standartlarda olduğunu kaydeden Emiroğlu, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği’nin aldığı sertifikadan dolayı gurur duyduklarını belirterek klinik ekibini tebrik etti.