SON DUYURULAR
![GAZİANTEP - BUHASDER İL EĞİTİM TOPLANTISI](https://www.buhasder.org.tr/imgs/70x55x2/buhasder-toplanti-gaziantep.png)
GAZİANTEP - BUHASDER İL EĞİTİM TOPLANTISI
06 Mart 2024![21 Aralık 2023 VİRAL HEPATİTLER TANI VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ TOPLANTISI](https://www.buhasder.org.tr/imgs/70x55x2/dernek-logo_4_9.jpg)
21 Aralık 2023 VİRAL HEPATİTLER TANI VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ TOPLANTISI
10 Kasım 2023![BUHASDER 2023 - Burs Başvuru Formu](https://www.buhasder.org.tr/imgs/70x55x2/gorsel_7.jpg)
BUHASDER 2023 - Burs Başvuru Formu
18 Ekim 2023![BUHASDER 2023 KONGRESİ Katılım Desteğine Başvurmak İçin Son Gün 19 Eylül 2023](https://www.buhasder.org.tr/imgs/70x55x2/gorsel_7.jpg)
BUHASDER 2023 KONGRESİ Katılım Desteğine Başvurmak İçin Son Gün 19 Eylül 2023
16 Eylül 2023![CEZAEVLERİNDE BULAŞICI HASTALIK VE İNFLAMATUAR HASTALIKLARIN YÖNETİMİ](https://www.buhasder.org.tr/imgs/70x55x2/dernek-logo_4_8.jpg)
CEZAEVLERİNDE BULAŞICI HASTALIK VE İNFLAMATUAR HASTALIKLARIN YÖNETİMİ
13 Ekim 2022![Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği Uzmanlık Eğitimi Akredite Edildi](https://www.buhasder.org.tr/imgs/950x534x2/1_2.png)
Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği Uzmanlık Eğitimi Akredite Edildi
Uzmanlık eğitim programı ile ilgili koşulları karşılayan SBÜ İzmir Tepecik Eğiitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği’ne Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Derneği tarafından “Kurum Uzmanlık Eğitimi Yeterlik Belgesi” verildi.
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği, Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Derneği akreditasyon komisyonu tarafından ziyaret edildi. Yapılan değerlendirmede Ulusal İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Eğitim Programı ile ilgili koşulları karşılayan kliniğe, 5 yıl süreyle geçerli olan “Kurum Uzmanlık Eğitimi Yeterlik Belgesi” verildi.
Belge takdim töreninde Tepecik Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Emiroğlu Dernek yetkilileri ve Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji ekibi ile bir araya geldi. Tepecik Hastenesi’nin kaliteli tıbbi hizmet üreten bir kurum olmasının yanısıra verilen uzmanlık eğitiminde de yüksek standartlarda olduğunu kaydeden Emiroğlu, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği’nin aldığı sertifikadan dolayı gurur duyduklarını belirterek klinik ekibini tebrik etti.